Anděl
038

Jan Paul (1956)

Anděl, 1997

akryl na desce | 32,2 x 36,2 cm | sign. J. Paul 1997 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč