Bílovice u Brna
044

Barbora Lungová (1977)

Bílovice u Brna, 2003

olej na plátně | 100 x 100 cm | signováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč