Večer v Toskánsku
045

Kamila Ženatá (1953)

Večer v Toskánsku, 2003

akryl na plátně | 40 x 40 cm | sign. Kamila Ženatá 03 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč