Dívčí sen
046

Barbora Lungová (1977)

Dívčí sen, 2000 - 2003

olej na plátně | 110 x 85 cm | signováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč