Zimní krajina
055

Elzbieta Grosseová (1937)

Zimní krajina, 2012

kombinovaná technika na plátně | 60 x 80 cm | sign. vzadu Grosseová 2012 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč