Trojúhelníček, Z cyklu Narodila se s křídly
056

Bohumil Nečas (1958)

Trojúhelníček, Z cyklu Narodila se s křídly, 2012

olej na desce | 48 x 35 cm | sign. Bohumil Nečas 2012 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč