Hlava
063

Antonín Kroča (1947)

Hlava, 2017

olej na desce | 66 x 56 cm | sign. Kroča 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

DRAŽTE ON-LINE !!!

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h