Space Age
066

Marek Nenutil (1978)

Space Age, 2018

olej na plátně | 80 x 70 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz360 2018

Tomorrow Will Be Allright, Galerie Chagall, Ostrava, 2019

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč