Zimní podmokly
069

David Bartoň (1964)

Zimní podmokly, 2019

olej na plátně | 50 x 40 cm | sign. vzadu David Bartoň 2019 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč