Akt
076

Pravoslav Kotík (1889 - 1970)

Akt, 1938

akvarel, běloba a tuš na papíře, mírně poškozeno | 30,1 x 44,2 cm | sign. P. Kotík 38

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč