Tanečnice
084

Jaroslav Veris Zamazal (1900 - 1983)

Tanečnice, nedatováno

propisovací tužka na papíře | 30,3 x 22,2 cm | sign. Veris | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč