Akt
086

Ivo Rozsypal (1941)

Akt, 1969

uhel a tuš na papíře | 25,6 x 22,3 cm | sign. Rozsypal 1969 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

DRAŽTE ON-LINE !!!

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h