Konvolut, 2 ks
091

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Konvolut, 2 ks, nedatováno

pastel na papíře | 11 x 8,5 cm; 11 x 10,3 cm | vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč