Fragment ulice
093

Josef Tockstein (1912 - 1992)

Fragment ulice, nedatováno

akvarel na papíře | 16,2 x 22,7 cm | sign. T., vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč