Dívka I.
096

Jaroslav Klápště (1923 - 1999)

Dívka I., 80. léta

kvaš, tuš a tužka na papíře | 15,7 x 16,6 cm | sign. Klápště | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč