Dívka II.
099

Jaroslav Klápště (1923 - 1999)

Dívka II., 80. léta

kvaš, tuš a tužka na papíře | 18,7 x 16,5 cm | sign. Klápště | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč