Milostné pnutí
100

Ivan Komárek (1956)

Milostné pnutí, 1991

tužka na papíře | 21 x 30 cm | sign. Komárek 9. listopadu 1991 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč