Sedící
103

Boris van Berkum (1968)

Sedící, 1993

tempera a kvaš na papíře | 41 x 28,1 cm | sign. Boris van Berkum 93 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč