Políbení na střed
116

Ivan Komárek (1956)

Políbení na střed, 2005

akvarel a tuš na papíře | 21 x 29,5 cm | sign. Ivan Komárek 10. října 2005

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 440 Kč