Na zmrzlině
117

Tomáš Měšťánek (1951)

Na zmrzlině, nedatováno

pastel na papíře | 100 x 70 cm | sign. Měšťánek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč