Fragmenty kruhů
127

Jan Vrana (1944)

Fragmenty kruhů, 2021

vrstvený pauzovací papír | 100 x 70 cm | signováno Jan Vrana 2021 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč