Redopp
129

Johann Elias Ridinger (1698- 1767)

Redopp, nedatováno

mědiryt na papíře | 53 x 38 cm | sign. v tisku Joh. El. Ridinger | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč