Oči vidící a oči viděné
132

František Tavík Šimon (1887 - 1942)

Oči vidící a oči viděné, 1900

lept | 10 x 20 cm | sign. T. F. Šimon | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč