Příchod do města
134

František Tavík Šimon (1887 - 1942)

Příchod do města, nedatováno

měkký kryt, akvatinta | 26,7 x 29,2 cm | sign. T. F. Šimon | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč