Zima
137

Viktor Stretti Zamponi (1887 - 1957)

Zima, nedatováno

lept, akvatinta | 28,2 x 35,2 cm | sign. Stretti Zamponi | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč