Sv. Ludmila
139

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Sv. Ludmila, 1950

lept | 15,5 x 25 cm | sign. Jiří Balcar 50, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | 2/10 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč