Sv. Ludmila
141

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Sv. Ludmila, 1951

lept | 25 x 30 cm | sign. Jiří Balcar 51, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | 1/5 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

DRAŽTE ON-LINE !!!

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h