Záznam krajiny
144

Vladimír Rocman (1923 - 2016)

Záznam krajiny, nedatováno

suchá jehla, lept | 24,2 x 45,2 cm | sign. V. Rocman | aut. tisk | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč