Kompozice
147

Jiří Balcar (1929 - 1968)

Kompozice, 1959

lept | 17 x 9,5 cm | značeno Balcar 59, vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč