Krajina
156

Olga Čechová (1925 - 2010)

Krajina, 1969

litografie | 15,5 x 22 cm | sign. Olga Čechová | 28/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 Kč