Vzepětí
157

Jan Bauch (1898 - 1995)

Vzepětí, 1971

suchá jehla, lept | 14,7 x 8,7 cm | sign. Jan Bauch 71 | 15/90 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 480 Kč