Roztančený
159

Magda Rydvalová Zapletalová

Roztančený, 1972

suchá jehla | 10,3 x 6 cm | sign. Rydvalová 72 | 98/150 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč