Pohár s květinou
167

Josef Jíra (1929 - 2011)

Pohár s květinou, nedatováno

litografie | 10,5 x 14,8 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč