Život zrcadlící se ve tváři
168

Jan Bauch (1898 - 1995)

Život zrcadlící se ve tváři, nedatováno

suchá jehla, lept | 18,2 x 13,3 cm | sign. Jan Bauch | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč