Ve vzpomínkách
172

Jan Bauch (1898 - 1995)

Ve vzpomínkách, nedatováno

suchá jehla, lept | 17,8 x 12,9 cm | sign. Jan Bauch | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč