Vzpomínání
175

Josef Jíra (1929 - 2011)

Vzpomínání, 1979

suchá jehla, lept | 34,3 x 44,3 cm | sign. Josef Jíra 79 | 7/10 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč