Flowers
178

Andy Warhol (1928 - 1987)

Flowers, nedatováno

serigrafie, reprodukce | 97 x 97 cm | edice Neues Publishing New York | rámováno

Opatřeno razítkem Royal Duck Gallery.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč