Interiér
181

Josef Jíra (1929 - 2011)

Interiér, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 14,7 x 12,2 cm | sign. J. Jíra

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč