Dialog humoristů
186

Stanislav Holý (1943 - 1998)

Dialog humoristů, 80. léta

litografie | 60 x 44 cm | sign. Stanislav Holý | 17/40

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč