Mercedes SL
187

Andy Warhol (1928 - 1987)

Mercedes SL, nedatováno

serigrafie, reprodukce | 20 x 31,5 cm | edice Carnegie Museum of Art | 722/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč