Muž s flétnou
189

Vladimír Komárek (1928 - 2002)

Muž s flétnou, nedatováno

litografie | 21 x 37 cm | sign. V. Komárek | 56/200 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč