Biblický výjev
192

Zdeněk Mézl (1934 - 2016)

Biblický výjev, nedatováno

dřevoryt | 22 x 10,5 cm | sign. Zdeněk Mézl

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč