Vodní živočichové
193

Josef Ondráška (1945)

Vodní živočichové, nedatováno

suchá jehla | 23 x 11,5 cm | sign. Ondráška | 2/30 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč