Prosba o smíření
197

Karel Demel (1942)

Prosba o smíření, 1988

lept | 19 x 29,7 cm | sign. Karel Demel 88 | 69/130 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč