Dvojice na cestách
205

Stanislav Vajce (1935)

Dvojice na cestách, 1991

litografie | 43 x 33 cm | sign. Vajce 91 | 53/120 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč