Na dně duše II.
214

Oldřich Laštůvka (1913 - 1996)

Na dně duše II., 1992

litografie | 54 x 70 cm | sign. O. Laštůvka 1992 | 1/10

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč