Lodičky
216

Xénia Hoffmeisterová (1958)

Lodičky, nedatováno

serigrafie | 37 x 28 cm | sign. Xénia Hoffmeisterová | 11/50 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč