Pražský hrad
242

Dimitrij Kadrnožka (1923)

Pražský hrad, 1981

litografie | 13,5 x 8,5 cm | sign. Kadrnožka 81 | 83/100 | rámováno

Soukromá sbírka Vídeň, Rakousko

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 350 Kč