Praha
244

Dimitrij Kadrnožka (1923)

Praha, 1981

litografie | 13 x 8,5 cm | sign. Kadrnožka 81 | 78/100 | rámováno

Soukromá sbírka Vídeň, Rakousko

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
LIMIT: nenastaven | ZADAT LIMIT

DRAŽTE ON-LINE !!!

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h

ON LINE AUKCE

SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 29. ledna od 19 h