Sv. Vít
245

Dimitrij Kadrnožka (1923)

Sv. Vít, 1990

litografie | 14 x 9 cm | sign. Kadrnožka 90 | E. A. | rámováno

Soukromá sbírka Vídeň, Rakousko

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč